Корзина
28 отзывов
+380505052080
+380505052080
+380505052080
+380505052080
+380670092080
Украина Одесская область Одесса ул.Генерала Бочарова, 60
График работы

Типи і моделі кондиціонерів

Типи і моделі кондиціонерів
Як я згадаю про минуле літо, тоді спека досягла своєї рекордної позначки. Я подумав і вирішив, що потрібно купувати кондиціонер. Над, тим яку модель взяти я думав дуже довго, тому що я підходжу до цієї справи дуже серйозно.

24.04.20

Як я згадаю про минуле літо, тоді спека досягла своєї рекордної позначки. Я подумав і вирішив, що потрібно купувати кондиціонер. Над, тим яку модель взяти я думав дуже довго, тому що я підходжу до цієї справи дуже серйозно.

Перед тим як оформити замовлення, я багато прочитав інформації на форумах, поцікавився у друзів і знайомих. Використав всі методи, щоб дізнатися більше інформації про цю тему.

І все ж який вибрати кондиціонер в вашу квартиру?

Бюджет на придбання кондиціонера був лімітований сумою 550 $, мені потрібно було знайти модель, яка задовольняла моє бажання купити кондиціонер за прийнятною ціною і хорошій якості. Після короткого роздуму на цю тему я зменшив пошуки і зупинився на старт-стопного кондиціонерах, умовиводи привели мене до того, що я вирішив не брати сучасні інвертори.

Сучасні інверторні кондиціонери витрачає на 1/3 менше енергії ніж старт-стопного. Але коштують такі в 1.5 рази дорожче, ніж звичайні. А окупляться вони як мінімум через 5 років. Швидше за все трохи пізніше я куплю такий кондер в спальню. А для гостьової я вважаю, що вистачить і старт-стопного.

Старт-стопного кондиціонери доходять до потрібної температури, відключаються, а потім знову включаються, щоб підтримувати сприятливу температуру в кімнаті. Інверторні кондиціонери вони не вимикаються, а лише на трохи скидають обертів, що збільшує термін служби компресора.

Найкращими розмірами кондиціонера, для житла та офісу є 7, 9, 12. У спальній кімнаті в основному встановлюють 7-ку, а 9-ки і 12-е в великі кімнати, як вітальня (зал). Звичайно, все індивідуально. Наприклад, якщо квартира знаходиться на самому верхньому поверсі і без горища, то стелю влітку сильно нагрівається і в таких випадках потрібно ставити або 9, або 12.

При такому розкладі якщо в кімнату поставити кондиціонер дев'ятку, то він буде працювати без упину, а це значить що компресора значно скостять термін роботи. І є така ймовірність що якщо встановити дванадцятий, то частково будуть охолоджуватися сусідні кімнати. Навіть якщо говорять один кондиціонер 1 кімната - це не так, адже температура в сусідніх кімнатах теж знижується, повірте мені.

Який кондиціонер вибрати для квартири

Ну ось, ми вирішили який тип і розмір ми виберемо для тієї або іншої кімнати. Тепер потрібно вибрати певну модель, ну і так само місце, придбання девайса. На даний момент використовуються кондиціонери зі сплати системами (складаються з двох блоків один зовнішній, а інший внутрішній з'єднані між собою), що з'явилися на заміну старим кондиціонерів, які були вбудовані в вікно.

Тепер про виробників, дуже важлива частина. На сьогоднішній день більшість виробників роблять не хороші за якістю кондиціонери і це не подобається споживачам, а знамениті бренди не всім по бюджету. За статистикою перші місця в продажах займають Mitsubishi, Daikin, Fujitsu, Fuji, Toshiba, Panasonic, Hitachi. Також я раджу вам дивитися на країну збірки девайса (Малайзія, Таїланд, Китай, Туреччина, США,). Наприклад, LG на даний момент збирають в Україні, Туреччині, Китаї. Але і іноді зустрічаються і рідна корейська збірка.

Так як мені довелося вибирати з мало витратних по кишені моделей, то я вибирав такі марки як: Cooper&HunterGree, Smart Way. Корейські марки я не став розглядати так як на сайтах і форумах було дуже багато поганих відгуків, особливо від Samsung. Якщо вибирати, то тільки LG, ну якщо знайдете корейську збірку.

Зрештою я подумав про вибір кондиціонера марки Gree. Ця марка випускається на найбільших у світі заводів. На форумах і інтернет магазинах хороших відгуків не мало. Ну і в місті на стінах житлових будинків досить часто зустрічається.

Так само на форумах я дізнався про один нюанс, головне не те де ви купите кондиціонер, а то хто його буде встановлювати, тобто це повинен бути сертифікований продавець зі своєю командою для установки.

 
Другие статьи
+380505052080
+380670092080
Бazza-Е
Карен
Украина Одесская область Одесса ул.Генерала Бочарова, 60
Карта